Loading...
info[@]pshcompany.com 98-28-32848087-9+

درباره شرکت پویندگان صنایع حفاظتی

شرکت پویندگان صنایع حفاظتی در سال 1382 با هدف تولید و اجرای پروژه در زمینه سیستمهای حفاظتی و کنترل تردد تاسیس گردید.

در سال 1390 با توجه به نیاز بازار و تکنولوژیهای جدید set-top box اقدام به تولید به و ارائه این محصول با برند STARSAT با تولید روزانه 2500 دستگاه در یک شیفت کاری با 24 ایستگاه خط تواید،در شهرک صنعتی کاسپین تولید نمود.
با نگاه و رویکرد مدیران و صاحبان شرکت نسبت به توسعه و تنوع محصولات، در سال 1394 مدلهای دیگری از نسل نو دستگاه ستاپ باکس T2 با برند FUJISAT و STARSAT با ظاهری نو وقابلیتهای جدید روانه بازار گردید.
تعصب مدیران،کارکنان و مدیران کنترل کیفیت به محصولات این شرکت باعث گردیده تا در انتخاب بهترین قطعات و لوازم دقتهای بسیار زیادی صورت گیرد تا نه تنها از لحاظ کیفیت بلکه از لحاظ زیبایی نیز بتواند گوی سبقت در بازر گیرنده های دیجیتال با کیفیت را از دیگر رقبای خودپیشی بگیرد.از دیگر محصولات این شرکت میتوان به انواع کابلهای کواکسیال RG59 و RG6 با کیفیتهای مختلف و سازگار با تقاضای مشتریان اشاره نمود. این محصولات با استفاده از دستگاهای روکش و بافت با تکنولوژی روز دنیا که در آنها دقت و سرعت در تولید لحاظ گردیده تولید می گردد و همچنین امکان تولید به صورت سفارش مشتری (OEM) در مقیاس انبوه را نیز فراهم نموده است.


برندها


در سال 1394 مدلهای دیگری از نسل نو دستگاه ستاپ باکس T2 با برند FUISAT و STARSAT با ظاهری نو وقابلیتهای جدید روانه بازار گردید

طراحی وب سایت ، پارمین مدیا

Scroll to Top